Назад

Подарункові сертифікати

У близької людини скоро день народження чи інше свято, а ви досі ламаєте голову над вдалим подарунком? Бажаючи порадувати друзів, колег чи родичів, ми й справді ризикуємо прогадати, подарувавши щось «не те». На щастя, просте й швидке рішення цієї проблеми лежить на поверхні: Подарунковий сертифікат на подорож від туристичної агенції «ОГО ТУР»!

Подорож - найкращий подарунок!
Подорож від “ОГО ТУР” – найкращий подарунок!

 

Чому Подарункові сертифікати на тури – це найкращі подарунки

Подорожувати і відпочивати в красивих місцях люблять всі, і сперечатися тут недоречно. Не вірите? Тоді спробуйте знайти людину, яка просто так відмовиться від, скажімо, тижневої відпустки в Туреччині! Особливо, якщо вона ще й сама зможе обрати собі готель до душі!

Або уявіть собі іншу ситуацію: ваша близька подруга давно мріє побачити Ейфелеву вежу, і раптом на день народження отримує від вас Подарунковий сертифікат на тур до Франції! Навіть не сумнівайтеся – такий сюрприз стовідсотково затьмарить собою всі інші подарунки (а ваша стрічка в Інстаграмі буде переповнена яскравими світлинами подруги з Парижу зі словами вдячності).

Зробіть своїх друзів щасливими!
Зробіть своїх друзів щасливими!

 

Подаруйте найріднішим людям омріяну подорож або довгоочікуваний відпочинок, і вони будуть згадувати цей подарунок з особливою теплотою. Адже матеріальні речі – ніщо в порівнянні з яскравими емоціями та враженнями! А що ще може подарувати стільки незабутніх спогадів, як не поїздка в омріяну країну? Відкривати для себе неймовірні місця, знайомитися з новою культурою, дегустувати незнайомі страви та й просто відпочивати на березі синього моря – в цьому є свій, особливий кайф! І, до речі, навіть не сумнівайтеся – обдарована вами людина стовідсотково привезе щось цікавеньке і вам!

Сертифікат на подорож допоможе втілити чиюсь мрію
Сертифікат на подорож допоможе втілити чиюсь мрію

 

Подарункові сертифікати: туризм на будь-який смак

Купуючи Подарункові сертифікати на подорож у туристичній агенції «ОГО ТУР», ви отримуєте універсальне рішення. Ми пропонуємо найширший вибір турів, які можна оплатити за допомогою сертифікату:

• пляжні;
• екскурсійні;
• паломницькі;
• гірськолижні;
• круїзи;
• індивідуальні пропозиції.

Ви можете придбати сертифікат на будь-яку бажану суму та на будь-який тур. Обирайте точку на карті – і ми організуємо туди незабутню подорож для вашого іменинника!

Що потрібно знати, купуючи подорож у подарунок

Пропонуючи Подарункові сертифікати, турагенція «ОГО ТУР» подбала про максимальну гнучкість і задоволення всіх ваших туристичних побажань. У вас буде з чого вибрати!

Наші Подарункові сертифікати відкривають широкі можливості
Наші Подарункові сертифікати відкривають широкі можливості

 

Ось головні особливості подарункових турів, про які ви повинні знати перед покупкою:

1. Вартість сертифікату: ви можете або придбати в подарунок вже існуючий конкретний тур, або оплатити певну грошову суму в рахунок майбутньої подорожі. Якщо вартість обраної поїздки виявиться вищою від суми, зазначеної в Подарунковому сертифікаті, його власник зможе без проблем доплатити необхідну частину коштів.

2. Спектр дії: сертифікат поширюється на всі без виключень тури, які пропонує наша туристична агенція.

3. Персоналізація: сертифікати на тури можуть бути як іменними, так і не іменними. Це теж доволі зручно – якщо, до прикладу, ваш іменинник з певних причин не зможе поїхати в подорож особисто, сертифікат можна передати комусь іншому, і він не пропаде.

4. Реалізація: власник сертифікату має право використати його в повному об’ємі. Звісно, для цього необхідно пред’явити нам сам сертифікат і паспорт для підтвердження особи.

5. Термін дії Подарункового сертифікату: один рік. Тому що такі круті подарунки не повинні залежуватися на полицях – їх потрібно реалізовувати якнайшвидше!

Зверніть увагу: на сертифікаті обов’язково повинен бути вказаний його номер, кінцева дата його дії, прізвище та ім’я власника (якщо сертифікат іменний), а також бути присутній підпис керівника та печатка компанії-реалізатора!

Робіть приємні сюрпризи разом з
Робіть приємні сюрпризи разом з “ОГО ТУР”!

 

Наповнюйте життя своїх близьких справжніми емоціями та незабутніми враженнями – даруйте їм яскраві подорожі від туристичної агенції «ОГО ТУР»!

Більш детальну інформацію ви можете отримати за телефоном +38 098 000 11 55.
Наша електронна пошта для запитань: ogotour@gmail.com