Назад

Бронювання готелів

Бронювання готелів швидко і зручно разом з «ОГО ТУР»!

Мрієте відпочити в якомусь конкретному місті конкретної країни, а турів туди не знаходите? А може, вам потрібне житло за кордоном на кілька днів для вирішення робочих чи особистих питань? В такому випадку вам буде надзвичайно корисною наша послуга бронювання номерів в готелі! Все, що вам потрібно зробити, це звернутися до менеджерів нашої туристичної агенції «ОГО ТУР». Ми маємо великий практичний досвід, а також широку мережу партнерів у цій сфері, працюємо напряму з багатьма готелями. Крім того, наші турменеджери часто мають доступ до ексклюзивних акцій та пропозицій, які не повідомляються звичайним подорожуючим. Саме тому ми швидко і надійно підберемо для вас оптимальні і найбільш вигідні варіанти проживання!

Підберемо готель особисто під Вас!

 

Вам не доведеться турбуватися про оформлення документації чи про те, як вести перемовини на іноземній мові. Хоча номер бронюється на ім’я туриста, зв’язок з адміністрацією обраного готелю чи апартаментів ведеться через наше посередництво, що надзвичайно зручно. Виникають будь-які питання стосовно оплати чи поселення — ми завжди готові допомогти. Ви лише обираєте потрібний напрямок і пакуєте валізи, а всі турботи про комфортне житло залишаєте нам!

Бронювання готелів без кредитної картки — як це зробити?

Питання оплати готельних номерів в іншій країні надзвичайно важливе для туристів. Крім, власне, вартості проживання, багатьох турбує сам процес перерахунку грошей. Яку частину суми потрібно сплачувати заздалегідь, чи можна забронювати номер без кредитної картки, чи не втратяться кошти через можливу плутанину? Щоб уникнути всіх цих хвилювань, краще відразу довіритися менеджерам нашої туристичної агенції. Бронювання житла за кордоном в складі пакетних турів чи окремо — це наша робота, тому нам відомі всі можливі підводні камені! І ми точно знаємо, як їх обійти.

Хороші враження забезпечені, разом з ОГО Тур!

 

Як відбувається процес бронювання

Зазвичай бронювання готелів туристичними компаніями відбувається наступним чином. Якщо ви вже визначилися з напрямком подорожі та готелем, просто називаєте нам точне місце і озвучуєте свої додаткові побажання. Якщо ще не визначилися — все одно приходьте, ми підкажемо багато гарних варіантів проживання! Оскільки ми завжди орієнтуємося на запити клієнта, то порадимо найкращі місця та озвучимо їхні переваги.

Орієнтуємось на запит клієнта!

 

Наприклад, вам потрібно на кілька днів поїхати у відрядження в умовне курортне місто і ви плануєте часто користуватися громадським транспортом. При цьому ви б не хотіли переплачувати за проживання і харчування біля моря. В такому разі ми підшукаємо варіанти комфортного житла в більш бюджетних районах, врахуємо зручне транспортне сполучення та наближеність до ресторанів та кафе з хорошою репутацією. Плануєте на канікулах сімейний відпочинок за кордоном? Підшукаємо зручне житло в затишному районі з парками та дитячими майданчиками. Ви озвучуєте побажання, ми пропонуємо найбільш оптимальні варіанти!

Далі ми зв’язуємося з адміністрацією та уточнюємо інформацію стосовно вільних номерів та їх вартості. Залежно від країни та готелю умови оплати та проживання можуть відрізнятися, про що ми вас обов’язково попередимо. Повністю безкоштовне бронювання готелів неможливе — всі туристи, які користуються нашими послугами, обов’язково вносять завдаток. Він є гарантією вашої відповідальності і серйозних намірів. Ну а далі всі організаційні питання та паперові клопоти ми беремо на себе!

Відпочинь тілом і душею разом з нами!

 

Бронювання житла за кордоном під індивідуальний запит туриста — доволі популярна послуга в нашій туристичній агенції. Ви можете самостійно спланувати витрати на дорогу, харчування та інші потреби, а також скласти власний план поїздки, не турбуючись при цьому про пошуки готельного номера. Наші туристи часто обирають такі напрямки як Болгарія, Хорватія, Чорногорія, Іспанія та Албанія; відвідують інші країни Європи і світу, залишаючи пошуки житла нам. І ми ніколи не підводимо, тому чекаємо вас в «ОГО ТУР»!